Mire Se Erdhe

Une jam Eljona Kosta, nje Social Media Marketing Coach prej 2016. 

Jam nje eksperte ne cdo gje qe ka lidhje me Mediat Sociale! Kenaqesia ime eshte te fuqizoj te rinjte me aftesi ne Social Media Marketing dhe punesimin ne kete fushe per te arritur sukses GLOBALISHT. 

… & gjithashtu ndjej nje kenaqesi dhe DETYRE te mesoj nenat e reja qe te gjejne Lirine dhe te behen te SUKSESSHME si social media marketers - pa sakrifikuar gjerat qe kane me shume rendesi, - perfshire familjen, miqte dhe endrrat e tyre. 


Trajnimi Profit Pulse 


 Ktheni aftesite tuaja ne biznes

Profit Pulse

................

🔍 Identifikoni fuqitë dhe potencialin tuaj kryesor.

🎓 Përvetësoni njohuritë thelbësore për t'i përforcuar ato.

🚀 Filloni sipërmarrjen tuaj online dhe rrituni në hapësirën e madhe online!

Udheheqje hap pas hapi

Te zbuloni talentin tuaj

Te zhvilloni nje aftesi nese skeni nje talent

Te zbuloni cili model biznesi eshte i duhuri per ju

Mjetet, aftesite qe do ju ndihmojne ne biznes

Format e ndryshme te Monetizimit te Aftesive

Shitje dhe Social Media Marketing  + Advertising

e-Mail Marketing

Content Creation (tiktok, reels)

Bonus: Template dhe script te gatshem.

Kliko Ketu

Trajnime per Social Media Marketing


 

 

BEHU NJE SOCIAL MEDIA MARKETER FREELANCER

................

Puno online nga komoditeti i shtepise tende apo plazhi i preferuar, me biznese nga e gjithe bota qe kerkojne te jene prezent ne rrjetet sociale. Behu nje shembull per gjithe te rinjte qe ende nuk kane guximin te rendin pas endrrave dhe deshirave te tyre. 

Kliko Ketu

 

KRIJO AGJENCINE TENDE TE SOCIAL MEDIA MARKETING

................

Meso cdo gje qe lidhet me Social Media Marketing dhe krijo ekipin tend te eksperteve qe te punuar me Kompani nga e gjithe bota qe jane te gatshme te paguajne mijera dollare per te rritur shitjet dhe influencen e tyre permes botes digitale.

 

Kliko Ketu

 

TRAJNIMI SMMAT 1-ON-1  PERSONAL COACH  

................

Perfito udheheqje personale per te Mesuar Social Media Marketing, Per te ndertuar agjencine dhe per te rritur biznesin. 

Program trajnimi intensiv per te shpejtuar suksesin tuaj pavaresisht background. 

 

Kliko Ketu

Trajnimi  eCommerce Dropshipping

 

KRIJO BIZNESIN TEND ECOMMERCE DHE SHIT NE GJITHE BOTEN

................

Mesoni se si te ndertoni biznesin tuaj Dropshipping - eCommerce.
Pavaresisht se ku ndodheni dhe pse skeni eksperience te mepareshme.

Duke ndjekur video leksionet hap-pas-hapi. Aplikoni SAKTESISHT si ta ndertoni biznesin tuaj qe nga fillimi. Une e kam dokumentuar TE GJITHE procesin, nga ideja fillestare deri ne shitjet e para.

Kliko Ketu

MËSONI SE ÇFARË MUND TË ARRINI DUKE PUNUAR SI SOCIAL MEDIA MARKETER

Prezantuar nga Eljona Kosta, 11 vite Eksperience ne punesimin Freelance dhe 5 vite Eksperience ne Trajnimin e te rinjve ne fushen e Marketingut Digital

REGJISTROHUNI PER TA PARE

00

DITË

00

ORË

00

MIN

00

SEK

Le te njihemi!

....................

Kam punuar si Digital Marketing Coach qe ne 2016 duke ofruar njohurite e mia per te rinjte qe deshirojne te mesojne aftesi te ndryshme per ti ofruar ato ne nje treg global. 

Prej 2016 numeroj mbi 1800 individe qe punojne online si marketere ne rrjetet sociale. 

 

Subscribe ne Kanalin ne Youtube

Instagram Reels - Cfare duhet te keni parasysh kur i krijoni

Oct 21, 2022

Jo Çdo Social Media Manager Është Një Social Media Strategjist